Kontaktinfo

Kvatro as

Vi holder til i egne lokaler, helt ved sjøkanten i Surnadal.

Her har vi kontorer, produksjonslokaler og råvarelager.
Du må gjerne kontakte oss direkte på telefon eller mail. Eller du benytter kontaktskjemaet på denne siden.

 

Kontaktpersoner hos oss

Bjørn Anders Moen

Daglig leder 

Tlf : 922 15 452
bjorna@kvatro.as

Frank Haltli

Produksjonsleder

Tlf : 908 29 994
fhaltli@kvatro.as

Jan Tore Andersen

Avdelingsleder takelement

Tlf : 906 98 258
Jandersen@kvatro.as

Kjellfrid Buseth Holte

Ordre / Faktura

Tlf : 902 69 670
kbh@kvatro.as

Nils Langli

Avdelingsleder takstol

Tlf : 915 35 411
nlangli@kvatro.as

Peder Johan Hafsås

Prosjektingeniør

Tlf : 414 29 008
peder.johan@kvatro.as

Roar Bævre

Avdelingsleder element

Tlf : 930 08 919
roar@kvatro.as

Robert Nergård

HR-/ Salgsleder

Tlf : 979 78 204
robert@kvatro.as