Kontaktinfo

Kvatro as

Vi holder til i egne lokaler, helt ved sjøkanten i Surnadal.

Her har vi kontorer, produksjonslokaler og råvarelager.
Du må gjerne kontakte oss direkte på telefon eller mail.

 

Kontaktpersoner hos oss

Bjørn Anders Moen

Daglig leder 

Tlf : 922 15 452
bjorn.anders@kvatro.as

Robert Nergård

HR-/ Salgsjef

Tlf : 979 78 204
robert@kvatro.as

Nils Langli

Avdelingsleder takstol

Tlf : 915 35 411
nils@kvatro.as

Jan Tore Andersen

Avdelingsleder takelement

Tlf : 906 98 258
jan.tore@kvatro.as

Roar Bævre

Avdelingsleder element

Tlf : 930 08 919
roar@kvatro.as

Peder Johan Hafsås

Prosjektingeniør

Tlf : 414 29 008
peder.johan@kvatro.as

Andreas Bele

Prosjektleder

Tlf : 405 50 736
andreas@kvatro.as

Oddmund Helgetun

Produksjonsleder/
montasjeleder

Tlf : 932 70 317
oddmund@kvatro.as

Frank Haltli

Produksjonsleder/
transportansvarlig

Tlf : 908 29 994
frank@kvatro.as